Ento Resim Yarışması'nın kazananları belli oldu

Bu yıl "Atatürk ve Çocuk" temasıyla düzenlenen Ento Resim Yarışması kazananları Double Tree By Hilton Otel’de düzenlenen kokteylde ödüllerini aldı. 

"Atatürk ve Çocuk" temasıyla düzenlenen resim yarışmasına toplam 163 eser katıldı. Yarışma iki kategoride gerçekleşti. Jüri değerlendirmesi sonucu kazananlara ödüllerini Ento KBB Yönetim Kurulu Üyesi Op. Dr. Ümit Filiz verdi. Filiz yaptığı konuşmada, “Atatürk'ün çocuklara armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda, Ento KBB olarak çocuklarımızı hem sanata teşvik etmek, hem de Atatürk'ün çocuk sevgisine vurgu yapmak istedik. Çocuklarımızın sanata yönlendirilmesinin toplumuzun geleceği açısından hayati önem taşıdığının bilincindeyiz. Bu bilinçle bugüne kadar birçok organizasyona destek verdik ve vermeye devam edeceğiz” dedi.

Bu arada, yarışmada eserleriyle dereceye giren öğrenciler şöyle:

6-10 Yaş Kategorisinde;

  • Birinci Umay Beste Şeftalioğlu Narlıdere Merkez Anaokulu
  • İkinci Duru Karadede Takev İlköğretim Okulu
  • Üçüncü Busem Akbaş Özel Ege Lisesi İlkokulu
  • Mansiyon Ödülü Efe Sakarkaya İlk Kurşun İlkokulu


11-15 Yaş Kategorisinde;

  • Birinci Erdil Çetiner Özel Mavi Ege Eğitim Kurumları
  • İkinci Elif Bayır Güzelyalı Ortaokulu
  • Üçüncü Dicle Zeynep Öztürk Özel İzmir Koleji
  • Mansiyon Ödülü Doğa Şener Özel Mavi Ege Eğitim Kurumları

Haberi Paylaş

YASAL UYARI

Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir ticari kaygı taşımadan sağlık hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Sitede yazılı olan bilgiler bilimsel kaynaklar ve kişisel deneyimler kaynak alınarak hazırlanmış olup profesyonel amaçla hastaların tanı ve tedavisinde kullanılamaz. Site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk site ziyaretçi ve kullanıcısına aittir.

Tedavi önerileri ve planı için plastik cerrahi uzmanlığı eğitimi almış hekiminize danışın.

Yasa gereği bu sitede, hastaların ameliyat öncesi ve sonrası görüntülerini içeren fotoğraflar yayınlanmamaktadır, fiyat bilgisi verilmemektedir.