Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

REKONSTRÜKTİF CERRAHİ

Rekonstrüktif Cerrahi, onarım veya yeniden oluşturma cerrahisidir. Doğuştan eksik veya kusurlu olan, kaza, yanık, yaralanma, tümör ameliyatı sonucu yok olan ya da şekil bozukluğuna uğrayan organların yeniden yapılmasıdır. Kaza sonucu kırılan, çöken veya şekli bozulan bir burnun estetik ölçüler dahilinde onarılması rekonstrüktif cerrahiye örnektir.

ESTETİK CERRAHİ

Estetik Cerrahi, şekillendirme cerrahisidir. Şekil veya ölçüleri bozuk olan doku ve organların şeklinin kişinin beğenisi ve ideal ölçüler doğrultusunda değiştirilmesidir.

Doktorlarımız:


Patolojiler:


Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Göğüs Estetiği Burun Kulak

Makaleler:


YASAL UYARI

Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir ticari kaygı taşımadan sağlık hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Sitede yazılı olan bilgiler bilimsel kaynaklar ve kişisel deneyimler kaynak alınarak hazırlanmış olup profesyonel amaçla hastaların tanı ve tedavisinde kullanılamaz. Site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk site ziyaretçi ve kullanıcısına aittir.

Tedavi önerileri ve planı için plastik cerrahi uzmanlığı eğitimi almış hekiminize danışın.

Yasa gereği bu sitede, hastaların ameliyat öncesi ve sonrası görüntülerini içeren fotoğraflar yayınlanmamaktadır, fiyat bilgisi verilmemektedir.