Kaş Ekimi

Kaş ekimi kaşlarında travma sonucu şekil bozukluğu ve yara izi bulunan ya da çeşitli sebeplerle kaşlarını kaybetmiş, kişilerin tercih ettiği estetik bir müdahaledir. Saç ekimiyle aynı yöntemle uygulanır. Saçın küçük bir bölümü kısaltılarak, buradan alınan kökler nakledilir. İyileşme süreci saç ekimiyle aynıdır. Bazı bünyelerde ödem gözlenebilir. Lokal anestezi altında gerçekleşen işlemde acı ya da ağrı hissedilmez. Ekim işleminde kaşın anatomik yapısı ve kaşların yönlerine dikkat edilmesi gerekmektedir. Uzman doktorlar ve deneyimli ekip tarafından yapılan kaş ekimleri son derece doğal bir görünüm sağlamaktadır. Kaş yüzde, en belirgin yapı olduğu için; ekim açısı, ekim yönü, ve belirlenen kaş şekli uzman hekim tarafından çok dikkatli dizayn edilmelidir.

Doktorlarımız:


Patolojiler:


Makaleler:


YASAL UYARI

Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir ticari kaygı taşımadan sağlık hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Sitede yazılı olan bilgiler bilimsel kaynaklar ve kişisel deneyimler kaynak alınarak hazırlanmış olup profesyonel amaçla hastaların tanı ve tedavisinde kullanılamaz. Site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk site ziyaretçi ve kullanıcısına aittir.

Tedavi önerileri ve planı için plastik cerrahi uzmanlığı eğitimi almış hekiminize danışın.

Yasa gereği bu sitede, hastaların ameliyat öncesi ve sonrası görüntülerini içeren fotoğraflar yayınlanmamaktadır, fiyat bilgisi verilmemektedir.