Medikal Cilt Bakımı

Cilt terapistleri tarafından cilt temizleme ve bakım işlemlerine Medikal Cilt Bakımı denir. Cilt bakımları cildin problemleri doğrultusunda kişiye özel hazırlanır. Cilt bakımının genel amacı cildi ölü hücrelerden arındırmak, derinlemesine temizlemek ve sağlıklı şekilde kalmasını sağlamasıdır.

Bakım terapi çeşitlerimiz:

  • Anti-pigment terapisi (leke bakımı)
  • Akne kontrol terapisi
  • Temel Bakım Terapisi

Medikal cilt bakımları doktor kontrolü altında cilt terapistlerimiz tarafından uygulanmaktadır.
Uygulama süresi 1,5-2 saattir. Uygulamanın düzenli periyotlar halinde uygulanması cilt problemlerimizin daha çabuk ortadan kalkmasını sağlar.

Cilt Bakımı Uygulama Sıralaması:

  1. Temizleme
  2. Peeling
  3. Buhar
  4. Gözenek temizliği
  5. Yüksek Frekans
  6. Maske
  7. Serum ve Nemlendiriciler ile sonlandırılır.

Not: Yukarıda belirtmiş olduğumuz sıralama standart cilt bakımı sıralamasıdır. Kişiye özel yapılan bakımlarda sıralama ve kullanılan ürünler değişkenlik göstermektedir.

Makaleyi Paylaş

YASAL UYARI

Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir ticari kaygı taşımadan sağlık hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Sitede yazılı olan bilgiler bilimsel kaynaklar ve kişisel deneyimler kaynak alınarak hazırlanmış olup profesyonel amaçla hastaların tanı ve tedavisinde kullanılamaz. Site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk site ziyaretçi ve kullanıcısına aittir.

Tedavi önerileri ve planı için plastik cerrahi uzmanlığı eğitimi almış hekiminize danışın.

Yasa gereği bu sitede, hastaların ameliyat öncesi ve sonrası görüntülerini içeren fotoğraflar yayınlanmamaktadır, fiyat bilgisi verilmemektedir.