Op. Dr. Baran Aydemir
KBB

Doktor Hakkında
Op.Dr. Baran Aydemir
Kulak Burun Boğaz Uzmanı

1975 yılında Diyarbakır’da doğdu. Eğitim hayatını Ankara Gazi Anadolu Lisesi’nde geçirdi. 1999 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakultesi’nden mezun oldu. 2004 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakultesi KBB ve Baş Boyun Cerrahisi AD’dan ihtisasını aldı. Aynı bölümde 1 yıl uzman olarak çalıştı. Askerlik görevini Sivas Asker Hastahanesi’nde tamamladı. Karaman Devlet Hastahanesi’nde ve İzmir Eşrefpaşa Belediye Hastahanesi’nde birer yıl çalıştıktan sonra İzmir Özel Artı KBB Cerrahi Dal merkezi’nde kurucu ortak olarak çalışmaya başladı. Bu merkezde 8 yıl çalıştıktan sonra 2016 yılında ENTO KBB ailesine katıldı.
Kulak Hastalıkları ve Kulak Mikrocerrahisi öncelikli ilgi alanıdır. Biyonik Kulakta Cerrahi Teknik Seçimi ile ilgili kadavra ve Bilgisayarlı Tomografilerin incelenmesi konusunda çalışmaları vardır. 2006-2014 yılları arasında çeşitli taze kadavra üzerinde cerrahi teknik kurslarına katılmıştır.
Kanamasız bademcik ve geniz eti operasyonlarında radyofrekans ve thermal welding konusunda tecrübelidir.
Estetik burun operasyonları ve kepçe kulak cerrahisinde geniş bir seriye sahiptir.
Endoskopik sinüs cerrahisi ve Endoskopik gözyaşı bezi cerrahisi (DSR), Parotis ve diğer tükürük bezi cerrahileri, ses teli cerrahisi, uyku apnesi ve horlama cerrahisi, baş ve boyun bölgesi deri tümör cerrahisi başarı ile uyguladığı cerrahi tekniklerdir.
İyi derecede İngilizce bilen Op. Dr. Baran Aydemir; evlidir ve 2 çocuk babasıdır.

Paylaş

YASAL UYARI

Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir ticari kaygı taşımadan sağlık hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Sitede yazılı olan bilgiler bilimsel kaynaklar ve kişisel deneyimler kaynak alınarak hazırlanmış olup profesyonel amaçla hastaların tanı ve tedavisinde kullanılamaz. Site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk site ziyaretçi ve kullanıcısına aittir.

Tedavi önerileri ve planı için plastik cerrahi uzmanlığı eğitimi almış hekiminize danışın.

Yasa gereği bu sitede, hastaların ameliyat öncesi ve sonrası görüntülerini içeren fotoğraflar yayınlanmamaktadır, fiyat bilgisi verilmemektedir.