Op. Dr. Cem Turgut GÜNGÖR
KBB

Doktor Hakkında
Op. Dr. Cem Turgut GÜNGÖR
Kulak Burun Boğaz Uzmanı

1969 Zonguldak doğumludur. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi ’nden 1991 yılında mezun olduktan sonra Gazi Üniversitesi Kulak Burun Boğaz Ana bilim Dalı ’nda ihtisasını tamamladı. Ardından Dış kapı SSK Hastanesi ’nde çalıştı. 1998 yılında Manisa Askeri Hastanesi ’nde askerliğini tamamladı. Daha sonra Manisa SSK Hastanesi, Özel 8 Eylül Hastanesi ’nde çalıştı. Halen  Özel ENTO Kulak Burun Boğaz Cerrahi Tıp Merkezi’nde çalışmalarına devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Paylaş

YASAL UYARI

Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir ticari kaygı taşımadan sağlık hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Sitede yazılı olan bilgiler bilimsel kaynaklar ve kişisel deneyimler kaynak alınarak hazırlanmış olup profesyonel amaçla hastaların tanı ve tedavisinde kullanılamaz. Site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk site ziyaretçi ve kullanıcısına aittir.

Tedavi önerileri ve planı için plastik cerrahi uzmanlığı eğitimi almış hekiminize danışın.

Yasa gereği bu sitede, hastaların ameliyat öncesi ve sonrası görüntülerini içeren fotoğraflar yayınlanmamaktadır, fiyat bilgisi verilmemektedir.