Op. Dr. Murat TUNA
Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

Doktor Hakkında
Op. Dr. Murat TUNA
Plastik Rekonstrüktif Cerrahi

2001 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi ’nden mezun olduktan sonra İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ’nde Plastik, Rekonstrüksiyon ve Estetik Cerrahi İhtisasını tamamlamıştır. 2008-2009 yıllarında Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi ’nde 2010-2011 yıllarında Hakkari Asker Hastanesi ’nde, 2011-2012 yıllarında Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi ’nde çalışmıştır. Ardından İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Özel Gazi Hastanesi ’nde görev yapmıştır.

Paylaş

YASAL UYARI

Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir ticari kaygı taşımadan sağlık hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Sitede yazılı olan bilgiler bilimsel kaynaklar ve kişisel deneyimler kaynak alınarak hazırlanmış olup profesyonel amaçla hastaların tanı ve tedavisinde kullanılamaz. Site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk site ziyaretçi ve kullanıcısına aittir.

Tedavi önerileri ve planı için plastik cerrahi uzmanlığı eğitimi almış hekiminize danışın.

Yasa gereği bu sitede, hastaların ameliyat öncesi ve sonrası görüntülerini içeren fotoğraflar yayınlanmamaktadır, fiyat bilgisi verilmemektedir.