Op. Dr. Sezgin BEKDEMİR
KBB

Doktor Hakkında
Op. Dr. Sezgin BEKDEMİR
Kulak Burun Boğaz Uzmanı

1974 yılı Giresun ili Bulancak ilçesinde doğdu. İlk-orta ve lise öğrenimini Giresun’ da tamamladıktan sonra 1992 yılında Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi ’ni kazandı. 2000 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB bölümünü kazanarak, 2004 yılında ihtisasımı tamamladıktan sonra, Oltu Devlet Hastanesi ve Erzurum Numune Hastanesi ’nde çalıştı. 2005 yılında Erzurum Özel Şifa Hastanesi ’nde çalışmaya başladı.
2007-2008 yılları arasında Van Asker Hastanesi ’nde askerliğini tamamladı. Askerlik dönüşü 4 ay daha Erzurum Şifa Hastanesi ’nde çalıştı. 2008 tarihinde Ankara Özel Lokman Hekim Hastanesi Etlik ve Sincan şubesinde çalışmaya başladı. 5 yıl Ankara’da çalıştıktan sonra Ekim 2013 yılında İzmir Şifa Üniversitesi Hastanesi ’nde çalışmaya başladım. Temmuz 2014 yılında Turgutlu Özel Ege Umut Hastanesi ’nde çalışmaya başladı. 2015 yılında ENTO KBB ailesine katıldı.

Paylaş

YASAL UYARI

Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir ticari kaygı taşımadan sağlık hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Sitede yazılı olan bilgiler bilimsel kaynaklar ve kişisel deneyimler kaynak alınarak hazırlanmış olup profesyonel amaçla hastaların tanı ve tedavisinde kullanılamaz. Site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk site ziyaretçi ve kullanıcısına aittir.

Tedavi önerileri ve planı için plastik cerrahi uzmanlığı eğitimi almış hekiminize danışın.

Yasa gereği bu sitede, hastaların ameliyat öncesi ve sonrası görüntülerini içeren fotoğraflar yayınlanmamaktadır, fiyat bilgisi verilmemektedir.