Op. Dr. Süleyman Abacı
KBB

Doktor Hakkında
Op. Dr. Süleyman Abacı
Kulak Burun Boğaz Uzmanı

1963 yılında Kütahya ili Tavşanlı ilçesinde doğdum. İlkokul, orta ve lise eğitimimi Tavşanlı’da tamamladım. Evli ve 4 çocuk babasıyım.1982 senesinde 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazandım. 3. sınıf da   İstanbul   Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’ne yatay geçiş yaptım. 1988’de Tıp Fakültesi’nden   mezun oldum. Ayrıca Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği, İşletme Fakültesi ve Adalet Bölümünden mezun oldum.  Orta derecede İngilizce bilirim. Evli ve 4 çocuk babasıyım.

Kasım1988 – Ocak 1990 yılları arasında Diyarbakır ili Hazro ilçesi Merkez Sağlık Ocağında çalıştım. 1989 Eylül TUS imtihanında Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB Hastalıklarını kazandım ve Şubat 1990 – Kasım 1991 yılları arasında   görev yaptım. 1991 Eylül TUS imtihanında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB Hastalılarını kazandım. Mayıs 1992 – Ağustos 1995 klinikte Araştırma Görevlisi olarak çalıştım ve KBB Hastalıkları Uzmanı ünvanı alarak ayrıldım.

Eylül 1995- Mart 2006 arasında İzmir Şifa Hastanesi’nde tam zamanlı kadrolu olarak görev yaptım.  Ağustos 2006-Haziran 2009 arasında Eskişehir Özel Ümit Tıp Merkezi’nde   çalıştım. Haziran 2009-Ocak 2010 arasında   Afyonkarahisar Dinar Devlet Hastanesinde çalıştım.  Mart 2010 –Şubat 2016 arasında   Eskişehir Özel Ümit Hastanesi’nde tam zamanlı olarak çalıştım. 

Emekli olduktan sonra İzmir’e taşındım. Kısa süreli Kariyer OSGB’ de İşyeri Hekimi ve Özel Ege Şehir Hastanesi’nde tam zamanlı KBB Hastalıkları Uzmanı olarak çalıştım. Şubat 2017’de Özel Turgutlu Odak Merkezi’nde Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Bölümünü kurup 1 yıl çalıştım.

Paylaş

YASAL UYARI

Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir ticari kaygı taşımadan sağlık hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Sitede yazılı olan bilgiler bilimsel kaynaklar ve kişisel deneyimler kaynak alınarak hazırlanmış olup profesyonel amaçla hastaların tanı ve tedavisinde kullanılamaz. Site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk site ziyaretçi ve kullanıcısına aittir.

Tedavi önerileri ve planı için plastik cerrahi uzmanlığı eğitimi almış hekiminize danışın.

Yasa gereği bu sitede, hastaların ameliyat öncesi ve sonrası görüntülerini içeren fotoğraflar yayınlanmamaktadır, fiyat bilgisi verilmemektedir.