Op. Dr. Uğur ÇERÇİ
KBB

Doktor Hakkında

Op. Dr. Uğur ÇERÇİ
Kulak Burun Boğaz Uzmanı

1975 İzmir doğumlu olan Uğur Çerçi Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi ’nden mezun oldu. Fakülteden sonra uzmanlık eğitimi için,  İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi ’nde Kulak Burun Boğaz bölümünde 4 yıl ihtisas yaptı. İhtisas sonunda Şifa Üniversitesi Kulak Burun Boğaz Ana Bilim Dalında görev yapmıştır. Son 2,5 yılında Yrd. Doç. olarak çalışmalarına devam etmiştir. 2013 yılından itibaren de Ento Kulak Burun Boğaz Cerrahi Tıp Merkezi ’nde hasta kabulüne başlamıştır.  İngilizce bilmektedir.

Paylaş

YASAL UYARI

Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir ticari kaygı taşımadan sağlık hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Sitede yazılı olan bilgiler bilimsel kaynaklar ve kişisel deneyimler kaynak alınarak hazırlanmış olup profesyonel amaçla hastaların tanı ve tedavisinde kullanılamaz. Site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk site ziyaretçi ve kullanıcısına aittir.

Tedavi önerileri ve planı için plastik cerrahi uzmanlığı eğitimi almış hekiminize danışın.

Yasa gereği bu sitede, hastaların ameliyat öncesi ve sonrası görüntülerini içeren fotoğraflar yayınlanmamaktadır, fiyat bilgisi verilmemektedir.