SAFİR FUE SAÇ EKİMİ

Gelişen ve günden güne köklü ve yaygın bir tedavi olan saç ekimi operasyonlarında   son zamanlarda teknolojinin sağladığı avantajlar arasında yer alan safir fue saç ekimi ile başarı grafiği yükselmektedir.


Safir uçlarla yapılan operasyonlarda eski yöntemlere göre daha doğal sonuçlar elde edilmesinin yanı sıra iyileşme süreci de hızlanmaktadır. Safir Fue ile açılan kanallarda gerçek safirden elde edilen özel uçlar kullanılmaktadır ve açılan kanallar daha minimal olmaktadır. Kanal açma esnasında daha az vibrasyon olmaktadır buradaki etken safir ucun sertliği ,keskinliği ve dayanıklılığıdır.Safir fue ile daha sıkı kanallar açılabilmektedir.Deri yüzeyinde pürüzsüz bir iyileşme görülmektedir.


 


Safir fue ile yapılan saç ekimi operasyonları ayrı bir yöntem değil   fue yöntemi kapsamına giren bir bir çeşit inovasyondur.


Doktorlarımız:


Patolojiler:


Makaleler:


YASAL UYARI

Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir ticari kaygı taşımadan sağlık hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Sitede yazılı olan bilgiler bilimsel kaynaklar ve kişisel deneyimler kaynak alınarak hazırlanmış olup profesyonel amaçla hastaların tanı ve tedavisinde kullanılamaz. Site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk site ziyaretçi ve kullanıcısına aittir.

Tedavi önerileri ve planı için plastik cerrahi uzmanlığı eğitimi almış hekiminize danışın.

Yasa gereği bu sitede, hastaların ameliyat öncesi ve sonrası görüntülerini içeren fotoğraflar yayınlanmamaktadır, fiyat bilgisi verilmemektedir.