Uzm. Dr. Cemil Akıllı
Anestezi Yoğun Bakım ve Reanimasyon

Doktor Hakkında

1970 yılında Antakya’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Antakya’da, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Ardından Dokuz Eylül Üniversite’si Anestezi ve Reanimasyon Bölümünden uzmanlık eğitimini tamamladı. Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, E.Hayri Üstündağ Kadın Doğum Hastanesi, Urla Devlet Hastanesi’nde görev aldı. 2011 yılında “Sınır Tanımayan Doktorlar” (MSF) ile Nijerya Teme Hospital’da görev yapan Cemil Akıllı İngilizce bilmektedir. 

Paylaş

YASAL UYARI

Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir ticari kaygı taşımadan sağlık hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Sitede yazılı olan bilgiler bilimsel kaynaklar ve kişisel deneyimler kaynak alınarak hazırlanmış olup profesyonel amaçla hastaların tanı ve tedavisinde kullanılamaz. Site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk site ziyaretçi ve kullanıcısına aittir.

Tedavi önerileri ve planı için plastik cerrahi uzmanlığı eğitimi almış hekiminize danışın.

Yasa gereği bu sitede, hastaların ameliyat öncesi ve sonrası görüntülerini içeren fotoğraflar yayınlanmamaktadır, fiyat bilgisi verilmemektedir.