Uzm. Dr. Engin KOCABAŞ
Dermatoloji

Doktor Hakkında
Uzm. Dr. Engin KOCABAŞ
Dermatoloji Uzmanı

1980 yılında Isparta’da doğdu. İstanbul Şehremini Lisesi ’nden mezun olduktan sonra 2011 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi ’ni bitirdi. Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Kliniği ’nde ihtisasını tamamladıktan sonra Bitlis Devlet Hastanesi ’nde mecburi hizmet görevini yaptı. Şu anda Özel Derim Dermatoloji Dal Merkezi ve ENTO Kulak Burun Boğaz Cerrahi Tıp Merkezi’nde görev yapmaktadır. Özel ilgi alanı Kozmetik Dermatoloji olup İngilizce bilmektedir.

Paylaş

YASAL UYARI

Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir ticari kaygı taşımadan sağlık hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Sitede yazılı olan bilgiler bilimsel kaynaklar ve kişisel deneyimler kaynak alınarak hazırlanmış olup profesyonel amaçla hastaların tanı ve tedavisinde kullanılamaz. Site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk site ziyaretçi ve kullanıcısına aittir.

Tedavi önerileri ve planı için plastik cerrahi uzmanlığı eğitimi almış hekiminize danışın.

Yasa gereği bu sitede, hastaların ameliyat öncesi ve sonrası görüntülerini içeren fotoğraflar yayınlanmamaktadır, fiyat bilgisi verilmemektedir.